ReZtaurace

Jsme nejlépe hodnocenou restaurací ve Znojmě. Nabízíme originální prostředí, moderní českou gastronomii s našim kreativním šéfkuchařem a dokonale ošetřené pivo přímo z pivovaru včetně možné exkurze a degustace. 

reZtaurace, Hradní 87/2, Znojmo

ReZtaurace

Znojemské pivo

Naše pivo je nefiltrované a nepasterované a je přímo ze Znojemského městského pivovaru. V naší nabídce najdete tradiční ležáky i zajímavé speciály. Více o našich pivech zde. 

ZNOJEMSKÉ PIVO

Menu

Vaříme moderní českou kuchyni. Náš kreativní šéfkuchař používá čerstvé lokální suroviny a stálou nabídku dokáže vždy osvěžit tématickou, sezónní gastronomií. 

NAŠE MENU

 

ReZtaurace
ReZtaurace

Zahrádka 

Máme nejkrásnější zahrádku ve Znojmě přímo v areálu pivovaru s kapacitou až 120 míst k sezení. Najdete u nás dokonalé letní osvěžení i kulturní akce. 

Akce & oslavy

Nabízíme akce na míru vašim požadavkům v originálním prostředí. Máme celkovou kapacitu 150 míst k sezení v členění velký secesní salónek, restaurace, malý salónek, foyer. Zajistíme rauty dle vašich přání i exkurzi a degustaci v pivovaru. Přilehlá Zahrádka má kapacitu 120 míst a lze ji využít pro doprovodný program.

ReZtaurace
ReZtaurace

Navštivte nás

Hradní 87/2, Znojmo

reztaurace@pivovarznojmo.cz

+420 774 427 861

Po - Ne    11:00 - 23:00

facebook 

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz