BLOG

Azacca je v prodeji

V pivovaru už vyhlížíme jaro a abychom si to čekání zkrátili, uvařili jsme tuhle pořádnou Znojemskou IPA.

Tahle čistá a příjemně pitelná IPA má lehké tělo, vysokou hořkost a pitelnost. Americký chmel Azacca pojmenovaný po Haitském bohu úrody dává tomuhle speciálu výjimečné aroma manga, pinie, citrusů a hořkou, citrusovou chuť.

Stavte se ochutnat čepovanou do ReZtaurace nebo HoZpody. V ReZtauraci se teď provizorně hned za dveřmi nachází i naše prodejna, takže tam můžete zakoupit lahvové balení. 

Zbrusu nové jarní menu v ReZtauraci

Jaro už hojně vyhlížíme i z naší Reztaurace a tak jsme vám, pod vedením našeho šéfkuchaře Ivana, připravili Zbrusu nové jarní menu.Těšit se tak můžete na mrkvový krém s pomerančem a čerstvým sýrem, moravské carpaccio s šalotkovou pěnou, nakládanou cibulí a pálenou růžičkovou kapustou a na hlavní chod třeba na jehněčí hřebínek v bylinkové krustě, špenát a bramborový fondán nebo telecí pečeni s kostí, bramborou se sýrem s modrou plísní na pepřové emulsi s máslem.

 

 

Kompletní menu najdete zde. 

MENU

Těšíme se na vás. 

Hledáme posily do pivovaru

Náš sládek hledá posily do pivovaru. ????????????
Chceš být u toho, když se vaří Znojemské pivo? Nebojíš se Zabrat a chceš se o pivu doZvědet víc než jenom to, že je v něm chmel? Pak hledáme právě tebe. Náš sládek hledá posily na seZónu. Od dubna se můžeš Zapojit dle tvých časových možností. Pokud tě to Zajímá, volej na 515 220 200 nebo napiš pár vět o sobě na tereza.tisonova@pivovarznojmo.cz
Zamilovaná 12 pro ty, na kterých Záleží

Limitovaná edice naší dvanáctky Z lásky pro všechny ty, na kterých Záleží jde právě do prodeje.

Za nás je to ideální Valentýnka, takže neváhejte a stavte se v naší ReZtauraci v pivovaru, BiZtru na Horním náměstí nebo HoZpodě v ulici U Brány 3 a doplňte valentýnské dárky touto unikátní limitkou. Koupit můžete i zde: 

https://www.pivovarznojmo.cz/zamilovana-12/

Je to limitovaná edice naší dvanáctky, jejíž profil ladí čtvero chmelení do výrazné a rychle nastupující hořkosti s jemným dozníváním až do chuti bohatého sladového těla. Poslední chmelení za studena dodává bohaté chmelové aroma.

Cerez je zpět

Cerez se vrací zpátky do vaší ledničky. 

Tenhle oblíbený speciál naleznete exkluzivně právě teď v našem e-shopu.

První letošní speciál z varny Znojemského městského pivovaru je Cerez. Tenhle osvěžující a příjemně hořký ležák, který jsme s velkým úspěchem poprvé uvařili loni, nám přijde jako ideální start letošní sezóny.
 
Náš Cerez je ležák s osvěžujícím tělem, výraznou hořkostí a příjemným chmelovým aroma, ve kterém díky chmelení novou českou odrůdou Ceres i za studena převládají citrusové a květinové tóny.
 
EPM 12%, IBU 40, EBC 5, alkohol 5,3% obj.
 
 
Hledáme posily

Jako Znojemský městský pivovar provozujeme i prestižní gastro provozy ve Znojmě jako jsou ReZtaurace, HoZpoda, BiZtro nebo TeraZa.

Momentálně hledáme posily do fungujícího teamu na pozice kuchař/ka, číšník/číšnice, obsluha bistra. 

Nabízíme zajímavou práci pro lokální řemeslný pivovar a jeho zavedené provozovny, práci na HPP, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnaneckou slevu na naše výrobky, příspěvek na stravování.

Požadujeme zkušenosti z gastronomie a spolehlivost. 

Pro více informací nebo v případě zájmu volejte na +420 601 301 614 nebo pište na tomas.lang@pivovarznojmo.cz

Pivní pohotovoZt na Horním náměstí

Naše prodejna je po té vánoční potopě pořád mimo provoz, takže pro doplnění Zásob našeho piva vřele doporučujeme BiZtro na Horním náměstí. 

Najdete tam kompletní sortiment lahvového Znojemského piva a to každý den 9:00 - 20:00. 

 

RoZbalování dárků

Milí Znojmáci, jako poděkování za vaši přízeň jsme pro vás připravili vánoční nadílku. Na zlatou adventní neděli najdete pod našim stromečkem 150 ks lahví Znojemského piva. ???? Zastavte se 18. 12. před náš pivovar v době od 14 do 18 hodin a přijďte si pro tu svou. Nabídka je platná do vydání zásob a samozřejmě jenom pro starší 18 let. Pokud se navíc u našeho stromečku vyfotíte a přidáte nám fotku do komentářů pod facebook/instagram post, budete zařazeni do soutěže o dárkový balíček 3 ks piv. Fotit se můžete každý den až do Vánoc, výherce vylosujeme 28.12.2021.

Luzifer pro všechny, co Zlobili

Ochutnejte tuhle čertovskou limitku naší dvanáctky. 

LuZifera jsme si udělali hlavně pro radoZt a proto, že už máme dost starých brambor a uhlí. Jestli to máte stejně, stavte se v naší prodejně na Hradní nebo kupte zde https://www.pivovarznojmo.cz/luzifer-12/

Je to limitovaná edice naší dvanáctky, jejíž profil ladí čtvero chmelení do výrazné a rychle nastupující hořkosti s jemným dozníváním až do chuti bohatého sladového těla. Poslední chmelení za studena dodává bohaté chmelové aroma.

 

 
Adventní Medová 13 v prodeji

Advent je pomalu tady, v pivovaru máme předvánoční náladu a k té už tradičně patří naše oblíbená Znojemská Medová 13.

K výrobě tohoto spodně kvašeného piva s přídavkem medu jsme použili kombinaci sladů plzeňského, mnichovského a karamelového. Pivo bylo v průběhu vaření obohaceno o kvalitní med od místního včelaře a déle jak měsíc zrálo v ležáckém tanku. Díky přidanému medu vás potěší příjemná plnost piva s vyšším řízem a doznívajícím medovým tónem. Koupit ji můžete u nás v prodejně na Hradní, u vybraných partnerů nebo zde https://www.pivovarznojmo.cz/medova-13/

 

IMG-2404Advent je pomalu tady, v pivovaru máme předvánoční náladu a k té už tradičně patří naše oblíbená Znojemská Medová 13. K výrobě tohoto spodně kvašeného piva s přídavkem medu jsme použili kombinaci sladů plzeňského, mnichovského a karamelového. Pivo bylo v průběhu vaření obohaceno o kvalitní med od místního včelaře a déle jak měsíc zrálo v ležáckém tanku. Díky přidanému medu vás potěší příjemná plnost piva s vyšším řízem a doznívajícím medovým tónem.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz