BLOG

VELKÉ PROMO O HOZPODU NA DOMA ZNÁ VÍTĚZE

Dnes jsme vylosovali výherce našeho velkého letního proma. V Reztauraci výherce dnes dle všech náležitostí vylosoval přímo ředitel našeho pivovaru Miroslav Harašta a kompletní výherní listinu v abecedním pořadí najdete na odkazu níže. 

 

 

Pokud jste mezi šťastnými, vaše výhra na vás bude čekat od zítřka (15.7.2023) na naší pivovarské prodejně přímo na Hradní ulici. Prodejna je otevřena každý den 10:00 - 16:00. Pro vydání výhry je nutné vzít s sebou vaši konkrétní výherní účtenku. 

KOMPLETNÍ VÝHERNÍ LISTINU NAJDETE ZDE

Gratulujeme. 

 

 

Pozvánka na řádnou valnou hromadu pivovaru

Vážení akcionáři, 

dovolujeme si vás touto cestou pozvat na řádnou valnou hromadu společnosti Znojemský městský pivovar a.s.Valná hromada se uskuteční dne 2.8.2023 od 16:00, v sídle společnosti na adrese Hradní 87/2, 669 02 Znojmo. Prezence akcionářů bude probíhat od 15:00.

 

 

Těšíme se na vás. 

ZMP

Slavnosti Znojemského piva již tuto sobotu

Piváky se blíží a my se na vás moc těšíme ve Znojemském pivovaru už tuto sobotu. Těšit se můžete na 6️⃣ piv z naší nabídky včetně 2️⃣ speciálů. Nebudou chybět ani nejrůznější gastronomické zážitky a bohatý program hned na 3 hudebních scénách.👇Vstup zdarma.

 

 

ENOTÉKA

14:00 - Beach Bum

16:00 - Botox

18:00 - UDG

20:00 - PSH

22:00 - Cocotte Minute

 

ROTUNDA

14.00 Cryo show Bláznivých vědátorů

15.30 Transformers show + focení

17.00 DJ Martin Gabi

21.00 DJ Hrusha & Sax

 

ZAHRÁDKA

15.00 Těsný sako

17.00 Crown

19.00 Páni kluci & Irnis

21.00 X-CORE

Vyhraj domácí HoZpodu a 99 dalších cen

Naše velké jarní promo odstartovalo. 
Nejlepší pivo je čepované, to je roZhodně pravda a proto jsme se rozhodli udělat 10 z vás šťastnými a umožnit jim dát si naše Znojemské pivo v čepované podobě v pohodlí domova. Je to jednoduché a zvládnete to raZdvatři:
1) Kupte Znojemské pivo v libovolné podobě (čepované, lahev, KEG) a schovejte si účtenku 
2) Registrujte účtenku na promo.pivovarznojmo.cz
3) Počkejte zda se na vás usměje štěstí a vyhrajete jednu ze stovky Zuper cen (10x kompletní domácí výčep, 20x mikina, 70x triko) 
Štěstí přeje Zúčastněným.
 
 
Azacca je v prodeji

V pivovaru už vyhlížíme jaro a abychom si to čekání zkrátili, uvařili jsme tuhle pořádnou Znojemskou IPA.

Tahle čistá a příjemně pitelná IPA má lehké tělo, vysokou hořkost a pitelnost. Americký chmel Azacca pojmenovaný po Haitském bohu úrody dává tomuhle speciálu výjimečné aroma manga, pinie, citrusů a hořkou, citrusovou chuť.

Stavte se ochutnat čepovanou do ReZtaurace nebo HoZpody. V ReZtauraci se teď provizorně hned za dveřmi nachází i naše prodejna, takže tam můžete zakoupit lahvové balení. 

Zbrusu nové jarní menu v ReZtauraci

Jaro už hojně vyhlížíme i z naší Reztaurace a tak jsme vám, pod vedením našeho šéfkuchaře Ivana, připravili Zbrusu nové jarní menu.Těšit se tak můžete na mrkvový krém s pomerančem a čerstvým sýrem, moravské carpaccio s šalotkovou pěnou, nakládanou cibulí a pálenou růžičkovou kapustou a na hlavní chod třeba na jehněčí hřebínek v bylinkové krustě, špenát a bramborový fondán nebo telecí pečeni s kostí, bramborou se sýrem s modrou plísní na pepřové emulsi s máslem.

 

 

Kompletní menu najdete zde. 

MENU

Těšíme se na vás. 

Hledáme posily do pivovaru

Náš sládek hledá posily do pivovaru. ????????????
Chceš být u toho, když se vaří Znojemské pivo? Nebojíš se Zabrat a chceš se o pivu doZvědet víc než jenom to, že je v něm chmel? Pak hledáme právě tebe. Náš sládek hledá posily na seZónu. Od dubna se můžeš Zapojit dle tvých časových možností. Pokud tě to Zajímá, volej na 515 220 200 nebo napiš pár vět o sobě na tereza.tisonova@pivovarznojmo.cz
Zamilovaná 12 pro ty, na kterých Záleží

Limitovaná edice naší dvanáctky Z lásky pro všechny ty, na kterých Záleží jde právě do prodeje.

Za nás je to ideální Valentýnka, takže neváhejte a stavte se v naší ReZtauraci v pivovaru, BiZtru na Horním náměstí nebo HoZpodě v ulici U Brány 3 a doplňte valentýnské dárky touto unikátní limitkou. Koupit můžete i zde: 

https://www.pivovarznojmo.cz/zamilovana-12/

Je to limitovaná edice naší dvanáctky, jejíž profil ladí čtvero chmelení do výrazné a rychle nastupující hořkosti s jemným dozníváním až do chuti bohatého sladového těla. Poslední chmelení za studena dodává bohaté chmelové aroma.

Cerez je zpět

Cerez se vrací zpátky do vaší ledničky. 

Tenhle oblíbený speciál naleznete exkluzivně právě teď v našem e-shopu.

První letošní speciál z varny Znojemského městského pivovaru je Cerez. Tenhle osvěžující a příjemně hořký ležák, který jsme s velkým úspěchem poprvé uvařili loni, nám přijde jako ideální start letošní sezóny.
 
Náš Cerez je ležák s osvěžujícím tělem, výraznou hořkostí a příjemným chmelovým aroma, ve kterém díky chmelení novou českou odrůdou Ceres i za studena převládají citrusové a květinové tóny.
 
EPM 12%, IBU 40, EBC 5, alkohol 5,3% obj.
 
 
Hledáme posily

Jako Znojemský městský pivovar provozujeme i prestižní gastro provozy ve Znojmě jako jsou ReZtaurace, HoZpoda, BiZtro nebo TeraZa.

Momentálně hledáme posily do fungujícího teamu na pozice kuchař/ka, číšník/číšnice, obsluha bistra. 

Nabízíme zajímavou práci pro lokální řemeslný pivovar a jeho zavedené provozovny, práci na HPP, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnaneckou slevu na naše výrobky, příspěvek na stravování.

Požadujeme zkušenosti z gastronomie a spolehlivost. 

Pro více informací nebo v případě zájmu volejte na +420 601 301 614 nebo pište na tomas.lang@pivovarznojmo.cz

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz