_DSC2780_uprv1.jpg

STAŇTE SE AKCIONÁŘI

ZNOJEMŠTÍ MĚŠŤANÉ KUPTE SI KOUSEK VAŠEHO PIVOVARU

My ve Znojemském městském pivovaru jsme přesvědčeni, že dozrál čas k tomu naplnit poslání našeho měšťanského pivovaru a zapojit do jeho budoucnosti i vás znojemské měšťany. Staňte se akcionáři a členy naši pivovarské rodiny a pomozte nám budovat budoucnost našeho pivovaru. 

Kolik akcií je už předobjednáno?

PRÁVĚ TEĎ MÁTE JEDINEČNOU ŠANCI

Váš neuvěřitelný zájem nám vyrazil dech a v současné době už je zarezervováno všech 500 ks akcií plánovaného úpisu v nominální hodnotě 10 000 Kč a v celkové výši 5 000 000 Kč. Tyto prostředky pomůžou financovat další rozvoj pivovaru a vybudování pivovarské reZtaurace v areálu tak, aby všichni Znojmáci dostali možnost vychutnat si nejčerstvější řemeslné pivo přímo z pivovaru v kombinaci s moderní gastronomií.

 

Znojemský městský pivovar obnovil výrobu piva v roce 2015 v zanedbaném areálu městského pivovaru v okamžiku, kdy výroba piva zde přestala v roce 2008 být efektivní pro globální koncern s přesvědčením, že Znojmo si svůj aktivní pivovar zaslouží. Městský pivovar s pivem pro místní lidi, z místních surovin. Od té doby se povedlo nejenom postavit řemeslný pivovar s kapacitou 10 000 hl a s širokou nabídkou tradičních i moderních pivních stylů, ale současně město revitalizovalo zbytek areálu pivovaru v živoucí prostor, kde funguje nejenom pivovar a pivovarská Zahrádka, ale i Expozice pivovarnictví, Enotéka a který se stal vyhledávanou lokalitou v centru Znojma pro místní i turisty. 

PODÍL V PIVOVARU

Získáte podíl ve společnosti Znojemský městský pivovar a.s. a s tím nejenom možnost pravidelné dividendy ze stabilního odvětví pivovarnictví, ale i podíl na našem budoucím úspěchu a s tím rostoucí hodnotu vašich akcií.  

DOŽIVOTNÍ VIP SLEVA

Každý akcionář obdrží VIP kartu našeho pivovaru, která ho opravňuje k 10% slevě na celý sortiment v našich gastronomických provozovnách (hoZpoda, Zahradka, biZtro, teraZa, reZtaurace….) a v našich prodejnách vč. e-shopu.

PIVO K NAROZENINÁM

Každé narozeniny oslavíte jako akcionář s pivem od nás gratiZ.

VIP ZÓNA

Tradiční pivní slavnosti ve Znojmě, které spolupořádá náš pivovar si užijete jako akcionář ve VIP zóně s jedním pivem gratiZ pro vás a váš doprovod. 

PŘEDNOSTNÍ PŘÍSTUP KE SPECIÁLŮM

Všechny naše speciály vám budeme minimálně týden rezervovat tak, abyste si je vždy mohli vychutnat s chutí a vaší akcionářskou slevou.

ZNOJEMSKÁ PIVOVARSKÁ KOMUNITA

My v pivovaru jsme jedna rodina a do této vás srdečně zveme. 

DĚKUJEME!

V současné době už máme předobjednávky na téměř 700ks akcií a tak jsme už příjem dalších objednávek zastavili. Ti z vás, kteří byli úspěšní, obdrží od nás další pokyny mailem. Těm ostatním moc děkujeme za projevený zájem a věříme, že podobná akce proběhne ještě někdy v budoucnu.

Pokud chcete více informací o pivovaru a jeho hlavních finančních ukazatelích, klikněte na tlačítko "Více informací".