Pivní slavnosti 2019

Aktualizováno: 17. 11. 2020

V  sobotu 8. června vypuknou ve Znojmě Pivní slavnosti. Znojemský městský pivovar je i v letošním roce hlavním partnerem. Kromě naší nabídky piv budete moci ochutnat také pivo z Hasičského pivovaru Bítov, Pivovaru Hnanice, Velkorakovského minipivovaru a Jarošovského pivovaru.

 

Letos jsme si pro vás však připravili jednu novinku, která jak doufáme zajistí větší komfort pro všechny účastníky slavností. Mimo festivalové uspořádání výčepních míst se letos můžete těšit na možnosti zakoupení „Z karty“. Jedná se o novou platební metodu na nadcházejících slavnostech a poté také ve všech provozovnách Znojemského pivovaru. Z kartu bude možné zakoupit ve speciálních stáncích za 100 Kč a jako bonus bude nabita na hodnotu 110 Kč. Pak už budete pokračovat, jako byste platili svojí platební kartou. Z kartu bude možno dobíjet na příslušných místech. Platit budeme moci i vlastní platební kartou a některých stáncích i hotovostně. Vše bude řádně označeno pro lepší přehlednost.


K ochutnání bude 7 druhů piv Znojemského pivovaru a to ve stáncích na Horním náměstí, Václavském náměstí, na teraZe u Rotundy, ve dvoře areálu Znojemského pivovaru a na ulici Přemyslovců, kde bude možnost ochutnat i výrobky dalších minipivovarů


Přijďte také v rámci slavností nahlédnout k nám, dozvíte se, jak vzniká zlatavý mok, kterým se budete celý den opíjet.

Exkurze budou probíhat v každou celou hodinu od 14:00 do 18:00.

Prohlídky si můžete rezervovat zde na webu - online rezervace a nebo na