moZaic

Máme obrovskou radoZt, že vám můžeme nabídnout historicky první Znojemský pivní sekt můžeme právě dnes slavnostně nabídnout.

Znojemský moZaic 13% je pivo stylu BrutIPA, který je charakteristický vysokým prokvašením, a tím velmi nízkým, až nulovým obsahem cukrů. Po „vinařsku“ se tedy dá říci, že je to pivo velmi „suché“ a hojně sycené přírodním oxidem uhličitým, vznikajícím během kvašení a zrání. To je důvod, proč je tento styl nazýván „pivním sektem“ a může být zajímavou alternativou i pro ortodoxní vinaře.


MoZaic získal své jméno po stále populárnější chmelové odrůdě Mosaic, původem ze Severní Ameriky. Je tak pojmenovaná po svém pestrém aroma, kde můžete najít tóny borůvek, manga, citrusů, tropického ovoce i bylinek. Právě tento chmel dokonale doplňuje, i díky svému příjemně hořkému pozadí, suché tělo originálního znojemského pivního sektu. Ten má zároveň velmi světlou barvu a příjemnou pitelnost i při obsahu alkoholu přes 7 %.


Právě teď v prodeji pouze 1000 lahví tohoto jedinečného pivního speciálu na pivovarské prodejně nebo na e-shopu.


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Nové stanovy

Na základě plánované emise 500ks investičních akcií B s nominální hodnotou 10 000 Kč jsme v souladu s tímto záměrem na valné hromadě dne 3. 12. 2020 schválili navýšení základního kapitálu společnosti

tel.: 515 220 200

©2018-2020  Znojemský městský pivovar a.s.