Letošní pivní slavnosti s novinkou v placení

Aktualizováno: 17. 11. 2020


Znojemský městský pivovar připravil na Znojemské pivní slavnosti, konané 8.6.2019 převratnou novinky v placení piv. Vydává Z-kartu, kterou budou moci návštěvníci pivních slavností platit na všech stáncích Znojemského městského pivovaru.


Na základní otázky o fungování karty vám níže odpovídá statutární ředitel Miroslav Harašta.


Jak to funguje?

Na místech označených "Dobíjení Z-karta " si návštěvníci zakoupí za 100Kč Z-kartu.

Z-karta bude nabita na 110Kč, 10Kč dostanete jako bonus na konzumaci od Znojemského piva. Následně už jen kartou platí za objednaná piva a limonády na stáncích Znojemského piva.


Co když mě dojde kredit na kartě?

Kartu lze opakovaně dobíjet. V areálu Znojemských pivních slavností budou k dispozici dobíjecí místa "Dobíjení Z - karty", kde si za hotovost nebo platbou vaší platební kartou Z-kartu opakovaně dobijete. Minimální částka na dobití je 100Kč.


Jak zjistím zůstatek na kartě?

Zůstatek karty si můžete ověřit přímo v místě konání akce na info kioscích. Kartu přiložíte ke čtečce a na obrazovce se Vám ukáže zůstatek karty. Případně Vám výši zůstatku sdělí i obsluha.


Co když se mě nepodaří vyčerpat všechny peníze na Z-kartě na Znojemských pivních slavnostech?

Nic se neděje, peníze nepropadnou. Pokud Vám na kartě zbydou peníze můžete je uplatnit i po Pivních slavnostech ve všech provozovnách Znojemského pivovaru. Ať už v restauraci Hozpoda, na TeraZe u rotundy, v Cafe Muzeum, biZtro, ale třeba i v pivovaru při nákupu piva. Navíc, pokud si kartu zaregistrujete na www.z-karta.cz, stanete se členem bonusového programu Znojemského pivovaru a můžete čerpat další výhody spojené s placením Z-kartou.


Jaké jsem výhody registrace karty?

Jednak bude možné na www.z-karta.cz dobíjet kartu přes platební bránu a sledovat zde historii Vašeho dobíjení a případně útrat. Zajímavou výhodou pro držitele Z-karty bude určitě získání slevy na konzumaci v restauraci HoZpoda, Cafe Muzeum, BiZtro a TeraZa ve výši 5%. Slevu při nákupu Znojemského piva v pivovaru ve výši 5%. Dále budete moci Z-kartou platit na všech budoucích eventech pořádaných Znojemským pivovarem, ale také například platit za občerstvení na Zimním stadionu při zápasech Znojemských orlů. Současně Vám budeme každý měsíc zasílat aktuální informace o akcích připravovaných Znojemským pivovarem a o benefitech spojených se Z-kartou.


Prostě karta pro přátele Znojemského piva.


Miroslav Harašta