Znojemské pivo a Znojemský hokej


Orli Znojmo a Znojemský městský pivovar podepsali smlouvu o spolupráci od 1.1. 2018. 

Jsme členy rodiny partnerů Orlů Znojmo.  Znojemský městský pivovar podepsal s klubem smlouvu o víceleté spolupráci. V Nevoga aréně půjde tak od 1. ledna 2018 můžete ochutnat nový produkt , a to Znojemskou Hradní 11%.

,,Spolupráce Orlů a Znojemského piva má průzračnou logiku, protože společným zájmem obou je hrdá reprezentace města Znojma a celého znojemského regionu. Orli tohoto cíle dosahují hokejem, Znojemský pivovar skvělým pivem! Je také jasné, že hokej a pivo k sobě patří.“ říká statutární ředitel pivovaru Miroslav Harašta. „Osobně jsem velmi rád, že jsme smlouvu podepsali a stali se partnerem týmu kterému fandíme a na který jsme pyšní“, dodává.

Manažer Orlů, Petr Veselý, glosuje začátek vzájemné spolupráce: ,,Jsem nesmírně rád, že se nám jednání podařilo dovést do úspěšného konce. Jedná se o spojení dvou úspěšných značek znojemského regionu. Pivovar se tímto zařadí mezi hlavní partnery klubu, od čehož se bude také odvíjet i forma spolupráce. Věříme, že znojemské pivo na znojemské stadionu dává smysl a znojemské fanoušky si velmi rychle získá.“

Návštěvníci zápasů se mohou těšit jak na puky v brance, tak na pivní zážitek, dobré pivo na stadionu. Znojemská Hradní 11% je filtrovaný, nepasterizovaný spodně kvašený ležák se střední hořkostí, plný sladové chuti, chmelený žateckým chmelem s vyváženou hořkostí.